Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Rolety na bardzo szerokie okno

Postautor: GeorgeD » 24 mar 2016, o 04:05

Wynajmuję mieszkanie w bloku, w którym przeprowadzono sporo przeróbek. Jedną z nich jest montaż bardzo szerokiego okna, które w ciągu dnia daje mnóstwo światła. Może właścicielowi to odpowiadało, ale mnie zdecydowanie drażni. Czy dostanę rolety o szerokości prawie dwóch metrów?
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: literatka » 24 mar 2016, o 06:10

To naprawdę spory wymiar. Myślę, że możesz mieć z tym problem. Ja szukałem na półtora metra i trudno mi było znaleźć. Ale nie załamuj się poszukaj dokładnie.
literatka

Postautor: szybki_atak » 24 mar 2016, o 07:31

Z całą pewnością mogę ci powiedzieć, że nie znajdziesz takiej żaluzji wewnętrznej na rolecie. Możesz oczywiście robić na wymiar, ale jest to zdecydowanie za duża szerokość, żeby cały mechanizm sprawnie funkcjonował. Jeśli ktoś cię będzie chciał namówić na taką żaluzję to na pewno będzie jakiś naciągacz.
szybki_atak

Postautor: ReginaSikorska » 24 mar 2016, o 10:12

Słuchaj to jeszcze nic straconego. W stolicy wielkopolski rolety materiałowe są bardzo często obecne i to w różnych formach. Widziałam ostatnio też takie szerokie okno, w którym były zamontowane dwie rolety obok siebie. Jedna pokrywała połowę okna i druga pozostałą jego część. Wyglądało to estetycznie i ciekawie.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: wirus » 24 mar 2016, o 12:41

Że też ja nie wpadłem na taki pomysł wcześniej. To przecież bardzo proste rozwiązanie. Ale tak sobie myślę, że muszą być różne miejsca montaży, bo inaczej będą przerwy przez które będzie wpadało światło. A to już chyba byłby problem dla użytkownika.
wirus

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom