Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Koszty zakupu

Koszty zakupu

Postautor: setny99 » 4 kwie 2016, o 03:06

Jestem w trakcie kupowania komputera przenośnego do mojego biura, który chciałbym wyposażyć też w niezbędny sprzęt. Proszę poradźcie mi co mam kupić, żeby stosunek jakości do wydanej kwoty był przyzwoity.
Awatar użytkownika
setny99

Koszty zakupu

Postautor: zegarowa » 4 kwie 2016, o 03:52

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że na rynku jest mnóstwo propozycji i to różnych producentów. Ja bym poleciła serię laptopów HP, bo to najwyższa półka i cenowo wygląda bardzo dobrze.
zegarowa

Koszty zakupu

Postautor: GeorgeD » 4 kwie 2016, o 05:47

Zgadzam się z koleżanką. To bardzo dobra linia laptopów. Ja kupując komputer przenośny zawsze dobieram sobie stację roboczą, bo ta znacznie ułatwia pracę przy biurku. Polecam to rozwiązanie wszystkim, którzy większość pracy przy komputerze spędzają właśnie w ten sposób.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Koszty zakupu

Postautor: literatka » 4 kwie 2016, o 07:34

Sprawdź sobie Dell Latitude E6540. To komputer z najwyższej półki, na którym możesz dokonywać bardzo skomplikowanych obliczeń. Bardzo dobrze funkcjonuje w pracy projektantów, bo sam nim jestem. Oczywiście wartości graficzne możesz sobie dowolnie dobierać.
literatka

Koszty zakupu

Postautor: BrunonJasiecki » 4 kwie 2016, o 08:17

Jakość i cena to z pewnością charakterystyczne cechy dla ThinkPad T550. Nie miałem jeszcze w życiu lepszego komputera, a muszę przyznać, że sporo przewinęło się przez moje ręce. O co najważniejsze nie musiałem na niego wydawać ogromnej kwoty, jak to niekiedy ma miejsce na tak zwanych komputerach z najwyższej półki. Polecam przy tej okazji sklep mtc-sklep.pl, gdzie wszystkie pozycje są warte polecenia.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom