Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Chcę odpocząć

Chcę odpocząć

Postautor: winnyOcet123 » 5 kwie 2016, o 03:19

Cześć wszystkim. Mam bardzo stresującą pracę, albowiem zajmuję wysokie stanowisko w mojej firmie. Zazwyczaj tak jest, że jeśli mamy szczęście życiowe i wysokie zarobki to musimy wybrać jedno, gdyż rzadko to idzie w parze… Zarabiam sporo, ale mam mało czasu dla rodziny, a w zamian za to dużo stresu. Wziąłem sobie tydzień wolnego i zamierzam w tym czasie nie odbierać telefonów z pracy, zapomnieć o obowiązkach. Gdzie mogę się zrelaksować? Nie chcę zostać w domu.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Chcę odpocząć

Postautor: sopranistka01 » 5 kwie 2016, o 04:05

Moim zdaniem to takie trochę błędne koło. Mówisz, że z powodu pracy masz mało czasu dla rodziny, a podczas urlopu nie chcesz z nią zostać? Będzie im przykro, a Ty też nie będziesz szczęsliwy.
Awatar użytkownika
sopranistka01

Chcę odpocząć

Postautor: sławojka775 » 5 kwie 2016, o 04:37

A ja myślę że czasami warto być egoistą, inaczej można zwariować
Awatar użytkownika
sławojka775

Chcę odpocząć

Postautor: DroN1994 » 5 kwie 2016, o 05:54

Myślę, że idealnym miejscem do wypoczynku byłby urlop w Wielkopolsce. Zajrzyj na stronę brzezina-agroturystyka.pl i zobacz, jaka oferta czeka Cię, gdy wybierzesz tę osadę agroturystyczną. Nie ma nic lepszego, niż natura. Nawet, jeśli nie potrzebujesz odpoczynku i relaksu po pracy. Wiele ludzi odnajduje prawdziwe szczęście i spokój mieszkając na co dzień w takim otoczeniu.
Awatar użytkownika
DroN1994

Chcę odpocząć

Postautor: BrunonJasiecki » 5 kwie 2016, o 06:39

Tak, wynajęcie <a href="http://www.brzezina-agroturystyka.pl/oferta/">małego domku nad jeziorem</a> jest naprawdę życiodajne. Weź ze sobą żonę, dzieci (jeśli je macie). Nie sądzisz, że dla nich też należy się taki urlop? Im też na pewno jest ciężko że nie mają na co dzień męża, ojca. Ty dużo pracujesz, a oni są skazani sami na siebie. Taki urlop wiele zrobi nie tylko dla Ciebie, ale i dla Twojej rodziny.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Chcę odpocząć

Postautor: addriola » 5 kwie 2016, o 09:30

Mam taki sam problem jak Ty. Ogromny stres, zero czasu. Też przydałby mi się urlop.
addriola

Chcę odpocząć

Postautor: zegarowa » 5 kwie 2016, o 11:52

Dla wszystkich, którzy potrzebują wyciszenia się, polecam stronę której adres tutaj już padł, mianowicie: http://www.brzezina-agroturystyka.pl/. Byłam, polecam. Człowiek jest jak nowonarodzony.
zegarowa

Wróć do Pomiędzy nami turystami

Forums Bottom