Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Półprodukty dla naszych klientów w sklepie meblowym.

Postautor: struna_głosowa » 28 kwie 2016, o 02:55

Mam sklep meblowy i generalnie większość naszych klientów zamawia gotowce, tzn projekty i nasza ekipa jezdzi do nich skręcać. Jednak coraz więcej z nich przychodzi i chce kupować same materiały. Mówią, że ato mają znajomych montażystów albo sami się w to bawią. Wobec tego chcę im to zaproponowac w swojej ofercie. Gdzie zamawiać, żebym mogła korzystnie sprzedawać?
struna_głosowa

Postautor: BrunonJasiecki » 28 kwie 2016, o 03:20

No cóż, sensownie by było u twojego dotychczasowego dostawcy. Jednak jesli to nie wypali to zamawiaj w SASSC, tam zdecydwanie jest najlepszy stosunek ceny do jakości. Ja stamtąd zamawiam ciągle płyty meblowe bo wiem, że dostanę dokładnie to czego chce. Mój zadowolony klient oznacza, że więcej ich do mni eprzyjdzie więc opłaca sie inwestować w dobrą współpracę.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: struna_głosowa » 28 kwie 2016, o 04:47

Tak, zdecydowanie sie zgadzam, dlatego chce się przerzucić na kogoś bardziej odpowiedzialnego i mającego głowę na karku. Jeżeli np ktoś przychodzi do nas po projekt aranżacji kuchni to z reguły mu proponujemy konkretne rozwiązania i sie zgadza, bo wie, że troszkę lepiej się znamy, inaczej ma się sprawa z poszukiwaniem konkretnego produktu.
struna_głosowa

Postautor: BrunonJasiecki » 28 kwie 2016, o 06:21

Tak, wiem dobrze co mówisz, dlatego ze swojego doświadczenia wiem, że akcesoria meblowe Wrocław i montażyści z tego miasta kupują właśnie tam. Jest pewnie i o to głównie chodzi w tym biznesie.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: winnyOcet123 » 28 kwie 2016, o 08:41

Muszę się zgodzić z kolegą i powiedzieć, że kiedy była mi potrzebna płyta Egger to tylko ten sklep stanął na wysokości zadania. Więcej się ngidzie nie ruszam.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Wróć do Problemy małe i duże

Forums Bottom