Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Gdzie posłać rodzinę po modele do sklejania?

Postautor: sopranistka01 » 18 maja 2016, o 19:36

Mój syn jest zapalonym modelarzem. Zbiera głównie pojazdy i okręty militarne i o to właśnie poprosił na swoje urodziny od wszystkich w rodzinie. Niestety nie wiedzą oni specjalnie gdzie tego szukać a ja nie mogę im pomóc, bo też jestem w tym nowa. On się tym zaczął pasjonować ostatnie sześć miesięcy temu. Pomożecie? Goście proszą o chociaż jakąś wskazówkę.
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: ReginaSikorska » 18 maja 2016, o 20:23

To ciekawe hobby jak na dzisiejszą młodzież, normalnie to oni tylko internet i smartfony. Myślę, że najlepiej kupować w sklepach internetowych, bo tam możesz spędzić tyle czasu ile potrzeba i spokojnie przeczytać co chcesz.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: GeorgeD » 18 maja 2016, o 21:59

Znam jedno miejsce, gdzie jest mnóstwo absolutnie fantastycznych i unikalnych modeli statków do sklejania. Ja tam kupuję, bo sam kiedy mam czas siadam z dzieciakami i sklejam. Moja córka też się tym bardzo zainteresowała, bo woli techniczne sprawy i przedmioty w szkole więc wszystcy w trójkę się tym bawimy.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: sopranistka01 » 19 maja 2016, o 00:24

A co robi żona w tym czasie? Nie czuje się samotna?
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: GeorgeD » 19 maja 2016, o 03:19

Żona to mam wrażenie, że najwięcej na tym korzysta bo w końcu ma kilka godzin dla ssiebie i może robić wszystko na co nie starczy jej czasu. Także wszyscy wygrywają na moich modelarskich zakupach.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: ReginaSikorska » 19 maja 2016, o 05:50

Ja bym ci powiedziała, żebyście zrobili tak: niech syn zrobi listę modeli i wtedy rozłożysz każdy między członków rodziny. Jesli dla kogo ś będzie za drogo, bo wiadomo, że babcia może nie mieć takiego budżetu, to można się złożyć. Przecież młody najlepiej wie co mu się przyda i czego jeszcze nie ma w swojej kolekcji. I nie traficie kulą w płot.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: sopranistka01 » 19 maja 2016, o 07:05

A wiesz, że to jest świetny pomysł? Zapytałam go o jakiś typ, który by chicał mieć i pokazał mi to: http://agtom.eu/206-ammo-of-mig-jimenez . Czyli to nie tylko same modele ale też akcesoria. Nawet nie wiedziałam, ze tak można :) To chyba jest prawdziwy zapaleniec!
Awatar użytkownika
sopranistka01

Wróć do Dziecięco i rodzinnie

Forums Bottom