Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Sprawdzona firma kamieniarska z okolic Poznania?

Postautor: procent » 31 maja 2016, o 02:03

Jak w temacie. Szukam czegoś sprawdzonego do realizacji dużych zleceń. Interesuje mnie tylko najwyższa półka. Proszę o rady.
procent

Postautor: szybki_atak » 31 maja 2016, o 03:37

Moja firma ostatnio realizowała bardzo duży projekt. Budowaliśmy willę od podstaw wraz z całym wykończeniem. Klient wymyślił sobie dużo elementów wykonanych z kamienia. Wszystko to zrobiła dla mnie jedna firma której ofertę znajdziesz tutaj na uniquestone.pl/oferta/. Biorąc pod uwagę twoje wymagania to lepiej trafić nie mogłeś.
szybki_atak

Postautor: ozorek » 31 maja 2016, o 06:29

Trafiłem na ich stronę uniquestone.pl/oferta/granit/ jak szukałem firmy, która zrobi dla mnie granitowe blaty na taras. Wymyśliłem sobie takie eleganckie miejsce na grilla :D
ozorek

Postautor: struna_głosowa » 31 maja 2016, o 09:22

A czy wiecie może czy firma obrabia kamień dostarczony z zewnątrz? Bo mam u siebie takie płyty, zostały jeszcze z czasów budowania domu.
struna_głosowa

Postautor: szybki_atak » 31 maja 2016, o 09:48

Chyba jest taka możliwość tylko nie dają gwarancji, że płyta nie zostanie uszkodzona podczas obróbki. Prawda jest taka że materiał materiałowi nie równy. Musisz zadzwonić i się zapytać jak to wygląda w praktyce.
szybki_atak

Postautor: addriola » 31 maja 2016, o 11:35

Mnie interesuje marmur do wykończenia domu na zewnątrz a ostatnio sporo się naczytałam na uniquestone.pl/oferta/marmur/ i jestem coraz bardziej zajarana tym. Może mi ktoś powiedzieć czy wgl warto inwestować w tak drogi kamień? Wiem, że koszty będą raczej spore a nie chciała bym wydawać pieniędzy bez powodu.
addriola

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom