Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Prywatni detektywi- kto jest najlepszy w Polsce?

Postautor: struna_głosowa » 20 cze 2016, o 01:30

Szukam namiarów na prywatnego detektywa albo agencję o dobrej opinii. Nie będę się tu wdawała w szczegóły, ale mam delikatna sprawę i potrzebuje kogoś zaufanego. Proszę Was tylko o poważne propozycję i pomoc, bo zależy mi na czasie. Aha, no i chodzi mi o działalność na północy Polski
struna_głosowa

Postautor: BrunonJasiecki » 20 cze 2016, o 04:30

Wiesz co, ja ostatnio sam przeszukiwałem internet w tej samej sprawie i okazało się, że takich agencji to jest dużo, ale mało tak naprawdę się cieszy dobrą opinia. No i prawie wsytskie są tylko w Warszawie, a ja też chciałem gdzieś indziej. No ale w końcu zleciłem robotę takiej jednej detektywistycznej agencji co ma siedzibę w Wawce ale działają w całej Polsce. Nazywają się MB Detektywi i jak dla mnie bardzo dobry zespol. Przede wszytkim są bardzo dyskretni, miałem ciężką sprawę i do tego rodzinną wiec na tym mi najbardziej zależało.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: addriola » 20 cze 2016, o 05:58

Ja słyszałam, że oni mają najlepszych detektywów w Warszawie, ale nie wiedziałam wcześniej, że działają też poza stolicą. Osobiście nie korzystałam ale siostra tak- powiem szczerze, że byłam sceptyczna bo mi się z tymi cyrkami w telewizji kojarzą detektywi, ale okazało się że to normlani ludzie, można im zaufać itp. W każdym razie siostrze pomogli, a znalazła ich w internecie jako właśnie dobrych detektywów http://mbdetektywi.pl/wybor-dobrego-detektywa/ na tej stronie piszą jak wygląda współpraca itp. to dobry wstęp wg mnie jak się wahasz z wyborem
addriola

Postautor: DroN1994 » 20 cze 2016, o 07:56

Oj, uważaj jak szukasz kogoś. Nie każdy zrobi to na tyle dyskretnie żebys nie miała później kłopotów. Ja akurat mam złe doświadczenie z takimi firmami detektywistycznymi, ale w sumie sam sobie jestem chyba winien bo nawet dobrze nie przejrzałem co to za firma… No i to było w latach 90. A nie jak teraz że jest dużo ich
Awatar użytkownika
DroN1994

Wróć do Kobiecy przedział

Forums Bottom