Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Modele zegarków

Modele zegarków

Postautor: wirus » 7 lip 2016, o 22:31

Hejka. Szukam fajnego zegarka. Jeśli macie doświadczenie w tym dajcie swoje opinie. Niestety nie znam się na modelach. Nie wiem co i jak pasuje, a co wygląda nieładnie. Jest to prezent dla kogoś mi bliskiego, ale jeszcze nie wiem jaki model. Pozdrowienia
wirus

Modele zegarków

Postautor: ReginaSikorska » 8 lip 2016, o 00:41

Cześć. Zależy dla kogo to prezent. Jak dla kobiety to wydaje mi się, że najlepszy będzie zegarek z luksusowej kolekcji. Taki pozłacany. Zegarek taki mógłby jednocześnie być zegarkiem i ozdobą biżuteryjną jednocześnie. Dla mężczyzn ogólnie polecam zegarki skórzane.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Modele zegarków

Postautor: addriola » 8 lip 2016, o 01:51

Witaj. Mnie osobiście przekonują konkretne modele. Gdybym miała wybierać pewnie wybór padł by na model zegarka firmy Breitling.Jak dla mnie efektowny, elegancki i niepowtarzalny, znajdziesz go w sklepie Kraff. W ogóle lubię zegarki i uważam, że to znakomity pomysł na prezent jest. Lubię też zegarki elektroniczne, ale znacznie lepszym urokiem wyróżniają się te klasyczne. Udanych zakupów!
addriola

Modele zegarków

Postautor: BrunonJasiecki » 8 lip 2016, o 04:24

Własnie, a dla kogo ten prezent? Jak dla faceta to wybrałbym mimo wszystko jakiś trunek. Jak dla babki to ok, zegarki są ładne zwłaszcza te z biżuteryjnymi dodatkami. W sumie to fajny pomysł podsunąłeś, kupie żonie zegarek na rocznice ślubu ;D Dzięki
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Modele zegarków

Postautor: sławojka775 » 8 lip 2016, o 06:14

O proszę, jak to się szybko pomysły rodzą. Radzę ci przejrzeć oferty sklepów i porównać modele i ich ceny wtedy na pewno coś odpowiedniego wybierzesz. Firma jak dla mnie to kwestia drugoplanowa.
Awatar użytkownika
sławojka775

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom