Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Układanie podłogi.

Układanie podłogi.

Postautor: zegarowa » 19 lip 2016, o 01:16

Jestem załamana, bo mój mąż właśnie położył samodzielnie panele i wyglądają tak jakby układało je dziecko. Sama jestem sobie winna, bo mu powiedziałam żeby spróbował. Dobrze, że zrobił to w małym pokoju. Resztę musi już mi położyć jakiś specjalista. Tylko nie wiem, czy te źle położone panele uda się odzyskać.
zegarowa

Układanie podłogi.

Postautor: wirus » 19 lip 2016, o 02:11

Nigdy nie każ mężczyźnie robić czegoś czego nie potrafi lub nie chce. Lepiej od razu dać zlecenie firmie specjalistycznej, które nie tylko zrobi to zdecydowanie szybciej, ale i pewnie w sumie wyjdzie taniej. Powinno się udać wykrozystać te panele, tym bardziej, że nie zostały jeszcze schodzone.
wirus

Układanie podłogi.

Postautor: zegarowa » 19 lip 2016, o 03:36

No to kamień z serca, bo już myślałam, że będę znowu musiała kupować nowe. To jednak trochę kosztuje...
zegarowa

Układanie podłogi.

Postautor: detektyw » 19 lip 2016, o 05:47

NA montażu paneli na podłogę trzeba się po prostu znać. Jeśli nie masz odpowiedniego doświadczenia to możesz popsuć wszystko przez najdrobniejszy błąd. Takim zleceniem powinna sie według mnie zająć specjalistyczna ekipa.
detektyw

Układanie podłogi.

Postautor: zegarowa » 19 lip 2016, o 06:56

Teraz już o tym wiem, na przyszłość będe miala sporą nauczkę.
zegarowa

Układanie podłogi.

Postautor: struna_głosowa » 19 lip 2016, o 08:11

Firma i tylko firma ogarnie Ci ten temat. Mają odpowiedni sprzęt i wiedzą jak się do tego zabrać. Firma może Ci wykonać praktycznie wszystkie prace remontowe Poznań jak wiele innych miast ma wiele jeszcze do zrobienia i na pewno ta branża zawsze będzie miała wzięcie. Ale przetrwać mogą tylko najlepsi...
struna_głosowa

Układanie podłogi.

Postautor: sopranistka01 » 19 lip 2016, o 09:30

Mój mąż od razu zadeklarował, że nie będzie nic robił. Tylko nie wiem, czy jemu się po prostu nie chce, czy faktycznie zadania remontowe są mu obce. Kiedyś trochę majsterkował i myślałam, że to wystarczy, ale wynika z tych Waszych wypowiedzi, że jednak nie :)
Awatar użytkownika
sopranistka01

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom