Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Oświetlenie podwórza.

Oświetlenie podwórza.

Postautor: detektyw » 21 lip 2016, o 04:24

Cześć wszystkim. Pewnie w większości domów istnieje taki sam podział obowiązków, jaki ja ustaliłem ze swoją małżonką. Ona zajmuje się domem, a ja piwnicą i ogrodem. Jak coś się zepsuje, majsterkuję w piwnicy, tak samo jak trzeba skosić trawę czy grabić liście – od tego jestem ja. Moje obowiązki znacznie poszerzyły się, odkąd przeprowadziliśmy się na nowe osiedle. Mamy wokół siebie sąsiadów w młodym wieku więc z większością zaprzyjaźniliśmy się i razem urządzamy grille, pikniki, spędzamy czas razem. Wtedy doszło do nas, jak bardzo brakuje nam światła na zewnątrz. Poratujecie propozycją?
detektyw

Oświetlenie podwórza.

Postautor: Exenna » 21 lip 2016, o 04:46

Też robię często piknikii, z przyjaciółkami. Dostałam ostatnio taki niewielki lampion i świeczki, ratuję się w ten sposób bo jest klimatycznie, romantycznie, a ja lubię taką atmosferę. Domyślam się jednak, ze w przypadku większych spotkań – w dodatku z obcymi ludźmi – takie rozwiązanie nie wystarczy.
Exenna

Oświetlenie podwórza.

Postautor: ozorek » 21 lip 2016, o 05:14

W sklepie internetowym Tomix, znajdziesz ogromny wybór oświetlenia, w tym oczywiście lampy zewnętrzne. Sam często spotykam się ze znajomymi na zewnątrz, tyle że u nich, oni mają tak fajnie przystrojony ogród że aż chce się tam siedzieć całą noc. Mają też podświetlany basen, dlatego mimo że jest północ, czujemy się jak za dnia. Tylko te komary latem dobijają mnie totalnie.
ozorek

Oświetlenie podwórza.

Postautor: szybki_atak » 21 lip 2016, o 06:22

Z wyborem sklepu internetowego zgadzam się z kolegą. Zobacz, czy nie ma teraz jakichś promocji: https://www.tomix.pl/c/pl/34/4/1/0/long/wyprzedaz.html, zawsze warto z takich korzystać, skoro i tak i tak robisz zakupy – można to zrobić taniej.
szybki_atak

Oświetlenie podwórza.

Postautor: winnyOcet123 » 21 lip 2016, o 08:51

Ja mam oświetlenie LED na zewnątrz i nie zamieniłbym ich na żadne inne rozwiązanie. Myślę, że są one takie innowacyjne, przystosowane do potrzeb współczesnych ludzi.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom