Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Gdzie kupić dobrą bieliznę erotyczną?

Postautor: zegarowa » 25 lip 2016, o 02:22

Chciałabym kupić sobie bieliznę erotyczną. Czy polecacie jakiś fajny sklep? Zależy mi na jakości samej bielizny, ale tez profesjonalnej obsłudze. Chodzi mi o zachowanie odpowiedniej dyskrecji. Nie chcę by wszyscy moi znajomi wiedzieli co kupuję. Chodzi oczywiście też o dobrze rozpisaną rozmiarówkę, żeby potem nie okazało się, ze ciuch jest za mały.
zegarowa

Postautor: Andriju » 25 lip 2016, o 05:08

Najlepszy sklep z bielizną erotyczną to Lolitta. Seksowne lingerie pobudzają wyobraźnie i rozgrzewają atmosferę w sypialni. Odsłaniają i zasłaniają tak by jak najbardziej wyeksponować atuty kobiecego ciała. W tym sklepie znajdziesz tez wiele strojów dla pań, którym nie rak poczucia humoru. Sklep ten wysyła wszystkie paczki podwójnie zapakowane, tak by sąsiedzi nie mogli się domyśleć co właśnie kupiłaś.
Andriju

Postautor: sławojka775 » 25 lip 2016, o 07:20

Uwielbiam erotic lingerie. W takie bieliźnie czuję się niesamowicie pociągająca. A w gruncie rzeczy o to najbardziej chodzi. Lubię eksperymentować, a taka zabawa strasznie mnie podnieca. Tylko pamiętaj, żeby dobrze dobrać rozmiar. Nie zaniżaj swoich wymiarów. to jest bardzo ważne, jeśli chcesz wyglądać naprawdę pieknie.
Awatar użytkownika
sławojka775

Postautor: utylitarna » 25 lip 2016, o 08:09

Kupowałam w tym sklepie prezenty na wieczory panieńskie dla moich koleżanek i były bardzo zadowolone. Jeśli chodzi o sam sposób dostawy to tak jak już pisano, dyskrecję zapewnia podwójne opakowanie. Nie wygląda to na paczkę ze sklepu erotycznego.
utylitarna

Postautor: Exenna » 25 lip 2016, o 09:39

Szczerze uwielbiam chodizc w pończochach Lolitta. Dobrze się w nich czuję. czasami ubieram je do pracy i tak nikt nie wie co kryje się pod twoją sukienką, a świadomość noszenia tak pikantnej bielizny podsyca atmosferę wieczorem.
Exenna

Postautor: sławojka775 » 25 lip 2016, o 09:59

Aha, jeszcze chciałam dodać, ze jeżeli martwisz się, ze źle dobierzesz rozmiar, to zawsze możesz wymienić lub oddać towar bez podania przyczyny. Jeśli oczywiście kupujesz przez internet. Także zakupy online są bardzo bezpieczne.
Awatar użytkownika
sławojka775

Postautor: zegarowa » 25 lip 2016, o 10:08

Tak też myślała. Jeśli kupować coś erotycznego to tylko online. Po pierwsze dyskretnie. Nikt mnie nie widzi jak wchodzę do sklepu, a po drugie bezpiecznie, można zwrócić towar.
zegarowa

Wróć do Kobiecy przedział

Forums Bottom