Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Oświetlamy mieszkania

Oświetlamy mieszkania

Postautor: ReginaSikorska » 4 sie 2016, o 23:25

Cześć wszystkim. Szukam propozycji na efektowne oświetlenie mojego małego mieszkanka. Czas pomyśleć nad czymś bardziej nowoczesnym. Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to podzielcie się pomysłami. Może ja też z czegoś takiego skorzystam. Pa
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Oświetlamy mieszkania

Postautor: GeorgeD » 5 sie 2016, o 01:25

Witam. Ja podobnie szukam podobnych propozycji. Myślałem, nad tym, aby w moim domu na dobre zagościła taśma ledowa. Myślę, że znajdzie się kilka fajnych miejsc, gdzie można by było ją wykorzystać. Tobie też polecam.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Oświetlamy mieszkania

Postautor: sławojka775 » 5 sie 2016, o 04:01

Dzień dobry. Mnie się najbardziej podobają specyficzne dodatki, mianowicie lampy Tiffaniego. Gdybym miła nieco stabilniejsze finanse z pewnością bym taką sobie sprawiła do salonu, ale na zimę będę myślała nad zmianami, tak więc jeszcze wszystko przede mną. Taśmy led też są super jak dla mnie.
Awatar użytkownika
sławojka775

Oświetlamy mieszkania

Postautor: struna_głosowa » 5 sie 2016, o 06:02

Witajcie wszyscy. Ja oczywiście stawiam na klasykę, czyli efektowne żyrandole z ładnymi kloszami najlepiej w deseń kwiatowy. Ponadto wzięłabym pod uwagę na przykład montaż lampek pod szafkami w kuchni. Tutaj są fajne propozycje mariner-lampy.pl. Jako boczne oświetlenie moim zdaniem takie coś jest najlepszym rozwiązaniem. Przynajmniej ja takie mam i świetnie się to sprawdza.
struna_głosowa

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom