Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Rozbudowa sklepu

Rozbudowa sklepu

Postautor: struna_głosowa » 24 sie 2016, o 03:07

Dzień dobry. Kiedy zakładałam sklep, to chciałam tylko założyć taki sklepik zwykły, mały, dla ludzi z osiedla. Okaząło się jednak, że odniosłam taki wielki sukces, że teraz już buduję sklep wielkości marketu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Ale kiedy już to wiecie, to musicie wiedzieć, że mam ogromny problem. W tym małym sklepie czasami jest problem z zarządzaniem całym towarem i wszystkim co tam wokół sprzedaży jest związane, a z takim wielkim miejscem to już w ogóle się boje, że sobie nie poradzę. Jaki sposób będzie najlepszy na to, żeby to wszystko ogarnąć?
struna_głosowa

Rozbudowa sklepu

Postautor: GeorgeD » 24 sie 2016, o 03:21

Moim zdaniem musisz po prostu zainwestować w dobry program dla sklepów i będziesz miała bardzo ułatwione zadanie. Jakby nie patrzeć, to z takim programem wszystkie się będzie praktycznie samo robiło, a Twoja ingerencja będzie tam naprawdę niewielka. Polecam się tylko dość dobrze rozejrzeć i popatrzeć, a taki program znajdziesz bez problemu ;)
Awatar użytkownika
GeorgeD

Rozbudowa sklepu

Postautor: struna_głosowa » 24 sie 2016, o 05:07

Hm, no dobrze a co z magazynem? Taki program do sklepu nadaje się też do magazynu? Bo będę tam miała też taki ogromny magazyn, który będzie mi obsługiwał zarówno ten nowey duży sklep jak i ten mały, który prowadziłam do tej pory praktycznie bez magazynu. Da się na to coś poradzić? Ale tak szczerze?
struna_głosowa

Rozbudowa sklepu

Postautor: detektyw » 24 sie 2016, o 05:49

No magazynach to się akurat ja trochę znam. Tak jak kolega wyżej powiedział, że do sklepu program, to ja muszę powiedzieć, że do magazynu program też będzie konieczny, żeby nad wszystkim zapanować. I nie ma co oszczędzać, bo to naprawdę ułatwia pracę zarówno Tobie i jak pracowników, których będziesz zatrudniać do obsługi tego wszystkiego. Możesz sobie sprawdzić firmę jantar.pl i jeszcze może Cię przy okajz zainteresuje produkcja etykiet, które się przyadzą na pewno w Twoim sklepie
detektyw

Wróć do Problemy małe i duże

Forums Bottom