Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Co warto kupić do salonu?

Postautor: sopranistka01 » 29 sie 2016, o 03:31

Czas zmian w moim mieszkaniu. Chcę, aby wyglądało zupełnie inaczej niż dotychczas. Bo było zbyt wiele bieli i to nieco mnie przytłaczało, teraz chcę postawić na kolor i raczej ograniczyć bibeloty. Już i tak wiele z nich wyrzuciłam na śmietnik, bo nie będą przynajmniej zbierać kurzu ;) I zastanawiam się czy lepiej kupić kanapę do salonu czy postawić na mniejsze fotele i stół. Co wg was warto kupić do salonu? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: ReginaSikorska » 29 sie 2016, o 04:19

No ja sama to wolę kanapę tapicerowaną. Ma funkcję spania, więc zawsze można też gości gdzieś przenocować, a ja mieszkając na wsi to muszę być przygotowana na takie ewentualności. Kiedyś nie było takiego wyboru mebli tapicerowanych ale teraz znajdziesz i kanapy i fotele. I możesz te fotele połaczyć z jakąś mniejszą sofą, nie musi to być od razu wielgus jakiś. Ale wg mnie kanapy rozkładane sa po prostu praktyczne. Bo masz mebel z którego przynajmniej możesz korzystac na Maksa. Zwykle sa nieco wieksze od tych nierozkladanych no i tu przy ich wyborze to jest koniecznosc sprawdzenia z jakich sprężyn zostaly wykonane. Bo wiadomo ze jak spac to jak krol :)
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: GeorgeD » 29 sie 2016, o 06:00

Wiesz wiele firm na rozne ciekawe nowoczesne meble komody np też możesz sobie dopasowac do salonu czy pokoju. Do tej kanapy czy sofy czy czego tam jeszcze sobie zażyczysz. Po prostu całość ma być w harmonii a nie ze jedno jest w kolorze wiśni a drugie olchy bo wtedy rozwalisz sobie pokoj na maksa. Ja sam kupowalem w meblex-rawicz.pl i oni maja calkiem spory wybor i kanap i tych foteli. Bo jak masz maly salon to te fotele ci zagracą miejsce wg mnie. Wiec wtedy lepiej kupić kanapę np. z funkcją spania. I po sprawie.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom