Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Inwestycje na początek.

Inwestycje na początek.

Postautor: winnyOcet123 » 6 wrz 2016, o 23:31

Postawiłem nowy dom, w którym mam jeszcze sporo do zrobienia. Faktycznie to mam porobione instalacje. Na ten moment zostało mi kilkadziesiąt tysięcy, które chce przenzaczć na jakieś duże inwestycje, resztę zrobi się nieco później. Co radzicie zrobić na początek.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Inwestycje na początek.

Postautor: DroN1994 » 7 wrz 2016, o 00:02

Najgorsze jest to jak budujesz, a tu nagle kończy się kasa. Warto zawsze liczyć swoje wydatki i dokładnie wszystko zapisywać. Wtedy można uniknąć tego rodzaju niespodzianek.
Awatar użytkownika
DroN1994

Inwestycje na początek.

Postautor: winnyOcet123 » 7 wrz 2016, o 02:15

Nie zrozumiałem mnie dokładnie. Ja właśnie w ten sposób prowadzę budowę. To nie jest dom dla mnie, a dla moich dzieci, więc mogę go kończyć w dowolnym tempie. Dziecie na razie są na studiach, więc i tak nie będzie w nich nikt mieszkał. Chodzi po prostu o to, żeby skończyć to za kilka lat. Na ten moment muszę zrobić coś jeszcz , żeby nie mrozić gotówki.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Inwestycje na początek.

Postautor: DroN1994 » 7 wrz 2016, o 04:07

A jeśli tak, to faktycznie Cię nie zroumiałem. Myślę, że warto zadbać nie tyle o dom, co o posesje jako taką. Zainwestuje w trochę roślin, trawnik, garaż. O na przykład dobrą bramę do garażu sobie kup. W okolicach Bytomia bramy segmentowe można fajne dostać. W tym kierunku bym poszedł.
Awatar użytkownika
DroN1994

Inwestycje na początek.

Postautor: siostraAntonia » 7 wrz 2016, o 05:19

Teren zewnętrzny owszem, bo on długo dochodzi do fajnego wyglądau. Jeśli chodzi o Wnętrzne to zacznij od większych inwestycji. Ja akurat niedawno zamówiłam sobie do bytomskiego mieszkania szafę pod zabudowę, profesjonalna firma przyjechała wymierzyła i zrobiła. Wygląda bardzo ciekawie, a ile problemów w jednym momencie mi zniknęło.
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Inwestycje na początek.

Postautor: struna_głosowa » 7 wrz 2016, o 05:43

Szafy pod zabudowę to w ogóle fajne rozwiązanie. Dzieki nim można praktycznie każdą wnękę w mieszkaniu czy domu zagospodarować.
struna_głosowa

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom