Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Szukam niedrogiego ortodonty w Gdańsku

Postautor: Exenna » 3 sty 2017, o 01:31

Cześć wszystkim. Nie będę specjalnie ukrywała, że mam krzywe zęby. Postanowiłam troszkę zatroszczyć się o swój uśmiech i uznałam, że najlepiej będzie jak odwiedzę dobrego ortodontę. Czy moglibyście polecić kogoś kto się na tym zna najlepiej? Zależy mi na Gdańsku bo nie jestem mobilna, a autobusem będzie mi najłatwiej dojechać.
Exenna

Postautor: Andriju » 3 sty 2017, o 03:20

Dzień dobry. Problem z uzębieniem ma większość osób. W takim wypadku jedynym rozwiązaniem jest ortodonta Gdańsk to miasto, gdzie jest wiele dobrych punktów stomatologicznych i ortodontycznych. Poleciłabym zastanowić się nad gabinetem, który znaleźć można pod linkiem http://dentysta-gdansk.com/uslugi/ortodoncja/. Na pewno dobiorą tam odpowiedni aparat ortodontyczny, który pomoże uporać się z kompleksami.
Andriju

Postautor: BrunonJasiecki » 3 sty 2017, o 03:56

Dzień dobry. Ja mam podobny problem. ale mam też problem z chorymi zębami, co powinienem zrobić?
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: winnyOcet123 » 3 sty 2017, o 05:28

Na pewno powinieneś odwiedzić dobrego dentystę. Dobry gabinet stomatologiczny jest w Gdańsku, znajdziesz go także w internecie pod adresem dentysta-gdansk.com. Najpierw zapewne będzie ci potrzebne kanałowe leczenie skoro masz ubytki. Dopiero potem możesz ustalić zabiegi ortodontyczne.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: struna_głosowa » 3 sty 2017, o 06:39

Ja to się boję leczenia, zawsze bałam się dentysty.
struna_głosowa

Postautor: winnyOcet123 » 3 sty 2017, o 07:39

Witam. W obecnych czasach postęp technologiczny daje znać o sobie i można skorzystać także ze znieczuleń komputerowych, które są mało inwazyjne. Takie nowoczesne metody znieczulania są bardzo komfortowe dla samego pacjenta. Moim zdaniem nie powinno być dzisiaj obaw przed odwiedzaniem stomatologa, chociażby dlatego, że pracuje na nowoczesnym sprzęcie z wykorzystaniem nowoczesnej technologii i rozwiązań znieczuleniowych.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: zegarowa » 3 sty 2017, o 10:07

Hej. Na krzywe zęby niezastąpiony jest aparat ortodontyczny. Zakładany na określony czas. Ewentualnie licówki, jako uzupełnienie tego, czego nie da się już wyprostować. Ale przy licówkach konieczne jest szlifowanie zębów. W końcu to nakładane płatki porcelany, cienkie, ale jednak wyczuwalne. Mam nadzieję, że wyjaśniłam.
zegarowa

Wróć do Znamy wartość zdrowia

Forums Bottom