Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Dobry sklep z obuwiem

Dobry sklep z obuwiem

Postautor: ReginaSikorska » 20 sty 2017, o 07:42

hejka Wam! Mam zmartwienie, otóż od pewnego dłuższego czasu jestem niepocieszona bo jeden z moich ulubionych sklepów z butami został zamknięty ;( a często robiłam tam bardzo zakupy. Tak szukam teraz jakiegoś zamiennika.. może ktoś na forum się podzieli jakimiś fajnymi linkami? Gdzie ogólnie kupujecie najczęściej zakupy? Chodzi mi o określone sklepy, a nie aukcje itp. bo ja jestem zwolenniczką jednego sprawdzoengo sklepu ;) nie lubię zmieniać szukać itp. także pomóżcie.. z góry dzięki ;p
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Dobry sklep z obuwiem

Postautor: siostraAntonia » 20 sty 2017, o 08:50

Nie wiem czy akurat teraz na tę porę roku, ale swojego czasu kupiłam zjawiskowe sandały na tej stronce internetowej, którą serdecznie polecam: https://awangardashoes.pl/produkty/damskie/sandaly,2,13685 ;) mają tam wszystko w naprawdę wspaniałej jakości, świetne buty, bardzo dobre naprawdę.. nie ma z nimi najmeniszjych problemów no i mają bardzo fajne ceny. Mam nadzieję, że Ci się spodobają :D
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Dobry sklep z obuwiem

Postautor: winnyOcet123 » 20 sty 2017, o 09:46

Też sobie zdaje to pytanie gdzie można kupić dobre buty dla kobiet.. bo jednak chcę zrobić małe prezenty swojej narzeczonej i tak się zastanawiam gdzie zamówić.. może ten sklep co tak koleżanka wyżej poleca będzie dobrym wyborem? Hmm
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Dobry sklep z obuwiem

Postautor: addriola » 20 sty 2017, o 10:28

No proszę, ciekawy wątek ;) z ciekawości weszłam w ten link wyżej no i jestem pozytywnie zaskoczona. Choć sandałów obecnie nie potrzebuję to jednak spory wybór mają i to fajnych producentów. Chyba czas na małe zakupy.. ;)
addriola

Wróć do Kobiecy przedział

Forums Bottom