Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Jakie drzwi pokojowe wybrać?

Postautor: Exenna » 30 sty 2017, o 06:00

Na co trzeba zwracać uwagę przy wybieraniu drzwi pokojowych? Mam mieszkanie trzypokojowe. Pokój z aneksem kuchennym, drugi pokój jako sypialnia i trzeci jako gabinet. Mieszkam na razie sama, więc mam mnóstwo wolności wyboru.;) Ale zastanawiam się jakie drzwi warto wybrać i na co zwracać uwagę przy kupnie. Bo to ma być inwestycja na długie lata. Poradzicie coś? Jestem z Poznania.
Exenna

Postautor: struna_głosowa » 30 sty 2017, o 07:20

Jasne.;) Najlepiej kierować się własnym gustem. Żeby drzwi pasowały do ogólnej wizji i charakteru właściciela. Ja lubię zwariowane kolory i dlatego też mam takie drzwi.;) Ale jak wolisz możesz wybrać coś bardziej klasycznego. Popatrz na stronę http://drzwiwloskie.pl/drzwi-wewnetrzne/pokojowe/ i może spodobają Ci się któreś z nich drzwi pokojowe.;)
struna_głosowa

Postautor: BrunonJasiecki » 30 sty 2017, o 08:25

I sprawdź czy masz wystarczająco dużo miejsca, by drzwi normalnie otwierane nie przeszkadzały ci w normalnym życiu.;) Jeśli tak to zawsze możesz wybrać sobie przesuwane. Jeśli mieszkasz sama to też może być ciekawa opcja, bardzo poręczna.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: zegarowa » 30 sty 2017, o 10:21

Podpytaj w DOM-BUD Serwis, oni mają bardzo szeroką ofertę i na pewno wybierzesz coś fajnego dla siebie.;) Może też spodobają Ci się na przykład drzwi ze szkła? Dają genialne efekty, szczególnie kiedy ktoś lubi styl nowoczesny. Bo jeśli jesteś zwolenniczką tradycji to chyba drewno da najlepsze rezultaty. Musisz się rozejrzeć.
zegarowa

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom