Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Najlepsza agencja detektywistyczna w Poznaniu?

Postautor: BrunonJasiecki » 1 lut 2017, o 00:31

Szukam dobrej agencji detektywistycznej, która zajmie się małym wsparciem mojego biznesu. Muszę przeprowadzić kilka analiz i sprawdzić wiarygodność paru osób, spółek. Od wyników zależy bardzo wiele, bo na ich podstawie podejmę kilka naprawdę strategicznych decyzji… Będę więc wdzięczny, jeśli podpowiecie mi z jakiego biura w Poznaniu warto skorzystać.;)
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: Exenna » 1 lut 2017, o 03:00

Hej, jeśli chodzi o sprawy gospodarcze to może zerknij sobie tutaj raf-system.pl/Biuro-detektywistyczne.html. Byłam w podobnej sytuacji co Ty i po prostu musiałam się upewnić, że moje plany biznesowe pójdą jak trzeba, że nie zaufam nikomu, kto narobi mi potem tylko kłopotów. Bo niestety sporo było takich historii – dopiero po podpisaniu umowy na światło dzienne wychodziły jakieś kwiatki. Na szczęście mi ta agencja detektywistyczna w Poznaniu pozwoliła zdobyć wszystkie ważne informacje.:)
Exenna

Postautor: winnyOcet123 » 1 lut 2017, o 05:49

Wybierając agencję do takich spraw warto jeszcze zwrócić uwagę na jej prawne przygotowanie. Z tego co wiem RAF-SYSTEM na bieżąco współpracuje z kancelarią prawną i są dobrze zorientowani we wszystkich przepisach. A to ważne, by działać w zakresie prawa i w razie odkrycia czegoś nieprzyjemnego móc się też skonsultować z jakimś dobrym prawnikiem… No i zawsze trzeba ostrożnie podchodzić do umów.;)
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: BrunonJasiecki » 1 lut 2017, o 07:00

Dziękuję wam za odpowiedzi. A powiedzcie może jeszcze czy długo trwa takie rozwiązanie sprawy?
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: Exenna » 1 lut 2017, o 08:56

Ciężko powiedzieć. Wszystko zależy od tego jakie konkretnie masz zlecenie i ile spraw do sprawdzenia. I jakich.;) Bo są rzeczy, które można swobodnie sprawdzić niezależnie od pory dnia, ale jeżeli w grę wchodzi na przykład obserwacja to wszystko trochę bardziej się komplikuje i może trzeba będzie poczekać. U mnie załatwienie kompletu sprawy zajęło troszkę ponad tydzień.;)
Exenna

Postautor: BrunonJasiecki » 1 lut 2017, o 09:15

Ponad tydzień to jeszcze nie tak źle. Muszę jak najprędzej się gdzieś zgłosić, bo czeka mnie tylko miesiąc do podjęcia jednej z tych ważniejszych decyzji. Mam nadzieję, że biuro jest w stanie mniej więcej określić czas pracy?
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: winnyOcet123 » 1 lut 2017, o 09:41

Jak biuro ma doświadczenie to potrafi wiele rzeczy przewidzieć. Czas też, zawsze wstępnie – orientacyjnie.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom