Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Jak powalczyć o wyższe odszkodowanie w Warszawie?

Postautor: GeorgeD » 9 lut 2017, o 03:18

Miałem ostatnio pecha, bo moje nowiutkie prawie auto brało udział w kolizji drogowej na terenie stolicy. Na szczęście nic poważnego się nie stało, a na aucie pozostało tylko kilk aśladów. Ale, że auto jest dość drogie, to nie chce tej sprawy tak zostawić, tym bardiej, że to nie moja wina. Chciałbym uzyskać maksymalną wartość odszkodowania, bo przecież zgodnie z prawem mi sięnależy, kkto pomaga w tego typu sprawach?
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: szybki_atak » 9 lut 2017, o 04:53

No to faktycznie miałeś szczęście, że nic Ci się nie stało. Tak na marginesie teraz robią takie auta, że szkody na ciele ograniczone są do minimum. Ale na zewnątrz jednak ślady zostają mimo wszyhstko. Dobrze robisz, że chcesz odzyskać całość. Jeśli ktoś poświęca ciężko zarobione pieniądze na inwestycje w swoje przyjemności, to trzeba to jakość rozliczyć.
szybki_atak

Postautor: siostraAntonia » 9 lut 2017, o 07:38

Zwykład polisa OC sprawcy nie zawsze odzwierciedla to co można otrzymać od ubezpieczyciela. Jedno jest pewne, że jeśli ktoś wyrządził Ci krzywdę to ma obowiązek naprawić taką szkodę i to w pełnym zakresie. Pomoc specjalistów w tym zakresie na pewno pomoże...
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Postautor: GeorgeD » 9 lut 2017, o 10:21

Wiem, że będę musiał kogoś poprosićo pomoc, bo zdaję sobie sprawę, że każda ubezpieczalnia zatrudnia mnóśtwo prawników, którzy zrobią wszystko, żeby tylko ich pracodawca nie poniósł strat. Ale może z innymi to przechodzi, ale ze mną na pewno nie przejdzie...
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: addriola » 9 lut 2017, o 11:14

Hehe, widać trafił swój na swego, to znaczy, że żadna ze stron nie będzie chciała odpuścić swojego roszczenia. Jeśli chcesz w pełni odsyzkać swoje należności, to zatrudnij ludzi, którzy pomagają ściągać odszkodowania Warszawa ze względu na ilość mieszkańców ma wiele takich spraw, które kończą się zazawyczaj sukscesm klietna. Zajrzyj tutaj strefaodszkodowan24.pl/ i będziesz wiedział o co chodzi.
addriola

Postautor: GeorgeD » 9 lut 2017, o 12:15

O dziękuję za ten namiar, właśnie czegoś takiego szukałem. Strasznie wkurzyłem się po tym, jak gość z ubezpieczalni próbował mnie przekonać do tego, że środki mogą zostać wypłacone tylko i wyłącznie za naprawiony samochód, a to przecięż nie jest prawdą.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: ozorek » 9 lut 2017, o 14:02

Ci ludzie działają według określonego schematu, który nie wychodzi poza pewne ramy, dlatego tak iciężko z nimi wogóle dyskutować.
ozorek

Wróć do Problemy małe i duże

Forums Bottom