Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Czy jest w Warszawie profesjonalne studio fotograficzne do wynajęcia?

Postautor: zegarowa » 14 lut 2017, o 21:41

Witajcie moi drodzy i moje drogie. Wiadomo nie od dziś, że fotografia to może być twardy orzech do zgryzienia. Zwłaszcza gdy zleceniodawcy mają coraz dziwaczniejsze pomysły. Teraz mam zlecenie na zrobienie zdjęć produktów i potrzębuję do tego cykloramy. Wiecie może gdzie jest takie profesjonalne studio fotograficzne w Warszawie gdzie będzie można jeszcze na dodatek skorzystać z cykloramy, żeby te produkty się dobrze prezentowały?
zegarowa

Postautor: BrunonJasiecki » 14 lut 2017, o 22:45

Wiesz co ponieważ cyklorama obecnie staje się coraz częściej wykorzystywanym elementem do robienia zdjęć to się okazuje, że w większości studiów fotografczinych można dostać. Czasami jednak się okazuje, że te cykloramy są brudne ale kąt jest źle ustawiony i albo nic z tego nie wychodzi albo trzeba potem jeszcze długie godziny na obróbce spędzać żeby te zdjęcia jakoś wyglądały późnej i klient był zadowolony
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: zegarowa » 15 lut 2017, o 01:33

Obróbka obróbką, ale jednak mi najbardziej zależy na tym, żeby się dowiedzieć gdzie takie studio fotograficzne, gdzie będzie cyklorama mogę znaleźć :P
zegarowa

Postautor: utylitarna » 15 lut 2017, o 03:54

Ja bym Ci polecała zajrzeć na https://bakarum.pl/ To jest akurat takie profesjonalne studio fotograficzne Warszawa z całą pewnością Ci niczego lepszego nie zaoferuje. To studio ma bardzo dużą powierzchnię, profesjoalnie przygotowaną cykloramę, która zawsze jest przygotowana do tego, żeby fotografowie mogli porobić zdjęcia i nie musieli potem żadnych kurzy czy zanieczyszczeń usuwać. No i cały zestaw lamp, wszystkiego się znajduje tam na miejscu, więc to jest akurat taka opcja, z której warto korzystać i robić zdjęcia dla klientów .
utylitarna

Postautor: zegarowa » 15 lut 2017, o 06:50

No tak, bakarum.pl coś słyszałam już o tym, w srodowisku to jest chyba znane już studio. No dobrze, ale skoro polecasz mi to miejsce, to w takim razie mogę mieć pewność, że uda mi się zrobić tam zdjęcia, z których będę wreszcie zadwolona. Bardzo serdecznie CI dziękuję i mam nadzieję, że będzie dla mnie jeszcze jakiś wolny termin :P
zegarowa

Postautor: utylitarna » 15 lut 2017, o 09:30

Wszytsko powinno się udać. Cieszę się w takim razie, że to wyjście przeze mnie polecone ma szansę się u Ciebie sprawdzić i zrobisz te swoje zdjęcia, skor ich potrzebujesz ;)
utylitarna

Wróć do Życie zawodowe

Forums Bottom