Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Kto zajmie mi się przygotowaniem identyfikatorów?

Postautor: GeorgeD » 15 lut 2017, o 23:33

Z racji tego ze teraz zmieniono mi po części zakres obowiazkow to mam przygotować identyfikatory. Czy macie jakaś dobrą firmę z Warszawy która zajęla by się przygotowaniem identyfikatorow?
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: Gofrownica2002 » 15 lut 2017, o 23:52

Każdy identyfikator musi być staranny, bo inaczej to wygląda mega głupio a wiadomo ze po indentyfikatorach ocenia się firme. To czy jest profesjonalna czy nie wiec dobrze przemyslwybor.
Awatar użytkownika
Gofrownica2002

Postautor: ReginaSikorska » 16 lut 2017, o 02:19

Jeśli chcialbyszamowic nieco mniej typowe metalowe identyfikatory to możesz zajrzeć tutaj https://www.eurograver.com/produkt/identyfikatory/ to jest podstrona firmy która zajmuje się profesjonalnie grawerowaniem a poza tym to nie wynosi dużo u nich no i zawsze to lepiej wygląda niż plastik. Poza tym jak będziesz potrzebowal dyplomów na zamówienie czy jakichś ekskluzywnych zaproszeń podziękowań to też ci zrobią. Akurat moje dyplomy dobrze mi zrobili, nie ma niedopracowan a wszystko szybko sprawnie poszło.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: winnyOcet123 » 16 lut 2017, o 03:00

Kazda firma jest inna i to co w jednej jest norma to w drugiej po prostu jest niedopuszczalne. Wiadomo ze trzeba zwyczajnie znaleźć zloty srodek do tego.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: setny99 » 16 lut 2017, o 04:20

u mnie w firmie to daja tylko podziękowania na koniec jak ktoś odchodzi a tak to nikt nie dba o to by motywować pracowników. A szkoda… bo ludzie po studiach i inteligentni.
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: GeorgeD » 16 lut 2017, o 06:04

ja chcę aby identyfikatory były przede wszystkim gustowne no i jednak takie pelne elegancji bo firma to branza typowo medyczna a tu liczy się profesjonalny look. ;P
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: ReginaSikorska » 16 lut 2017, o 07:44

jak sprawdzisz co ma Eurograver to pewnie znajdziesz cos dla siebie oni robia mnóstwo rzeczy a poza tym na stronie maja przykładowe realizacje pokazane.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom