Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Czy istnieje dobry krem na zmęczone oczy?

Postautor: ReginaSikorska » 13 mar 2017, o 03:28

Witajcie, Drogie Panie (domyślam się, że mężczyzn temat ten nie przyciągnie). Napiszcie mi, proszę, jakie kosmetyki, a dokładniej to kremy, stosujecie na zmęczone oczy. Próbowałam już kilku i żaden z nich nie przyniósł oczekiwanego efektu. Nadal wyglądam, jak gdybym nie spała od lat. A to nie wina braku snu, tylko ciągłego ślęczenia przed kompem. Z góry dzięki!
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: sopranistka01 » 13 mar 2017, o 04:19

No to skoro nie pomagają Ci kosmetyki, to po prostu się wyśpij. Tak będzie najlepiej!
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: literatka » 13 mar 2017, o 07:07

Dzień dobry. W takiej sytuacji najlepiej byłoby poszukać jakichś specjalistycznych preparatów. Mam taką propozycję, żebyś zajrzała tutaj: https://www.floslek.pl/10,katalog_pharma/43,skora-wokol-oczu.html. Na pewno znajdziesz tu odpowiedni dla Ciebie krem na zmęczone oczy. Ewentualnie możesz też wybrać żel.
literatka

Postautor: zegarowa » 13 mar 2017, o 07:23

Witajcie! Miałam właśnie pisać, że krem na zmęczone oczy można zastąpić specjalnym żelem ze świetlikiem, to już zależy od preferencji i oczekiwań. W razie wątpliwości pisz wiadomości prywatne. Chętnie odpowiem!
zegarowa

Postautor: ReginaSikorska » 13 mar 2017, o 08:37

Bardzo, ale to bardzo Wam dziękuję! Sprawdzę, czym różnią się te kosmetyki i jeśli tylko będę miała jakieś wątpliwości, to się odezwę. Jeszcze raz dzięki!
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Wróć do Kobiecy przedział

Forums Bottom